所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 3SMD-1 |
| Type | Schottky Diode |
| Configuration | Single Dual Anode |
| Peak Reverse Repetitive Voltage | 60 V |
| Peak Average Forward Current | 75 A |
| Peak Reverse Current | 1000 uA |
| Peak Forward Voltage | 1.13@150A V |
| Peak Non-Repetitive Surge Current | 500 A |
| Operating Temperature | -55 to 150 °C |
| Mounting | Surface Mount |
| Standard Package | Bulk |
咨询QQ
热线电话