所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Subcategory | Not Specified |
| Lead Time | 84 Days |
| Circuit | 4PDT |
| Illumination | Non-Illuminated |
| Switch Function | On-On-On |
| Current Rating | 1A (DC) |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 12.40mm Dia |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Electrical Life | 25,000 Cycles |
| Termination Style | Wire Leads with Connector |
| Packaging | Bulk |
| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C |
| Actuator Type | Standard Round |
| Standard Package | 1 |
| Voltage Rating - DC | 28V |
| Ingress Protection | Environment Proof |
| Bushing Thread | 15/32-32 |
| Actuator Length | 17.27mm |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| RoHS | No |
咨询QQ
热线电话