所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Ratings | UL Style 1015/1335, ASTM B-8 |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.031" (0.80mm) |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.136" (3.45mm) |
| Wire Gauge | 14 AWG |
| Cable Type | Hook Up |
| Conductor Strand | 19/0.0147" |
| Conductor Material | Copper, Annealed Bare |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Length | 500' (152.44m) |
| Voltage | 600V |
| Standard Package | 2 |
| Operating Temperature | -20°C ~ 105°C |
| Jacket Color | Green |
咨询QQ
热线电话