所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Number of Positions | 7 |
| Mounting | Through Hole |
| Pole Throw Configuration | SPST |
| Switch Configuration | ON OFF |
| Actuator Style | Recessed Rocker |
| Terminal Type | PC Pins |
| Maximum Current Rating | 0.15@30VDC A |
| Maximum DC Voltage Rating | 30 V |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Washable | Yes |
| Actuator Type | Rocker |
| Mounting Type | Through Hole |
| Circuit | SPST |
| Contact Rating @ Voltage | 0.15A @ 30VDC |
| Orientation | Top Actuated |
| Other Names | GH7159 |
| Actuator Level | Recessed |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| 位置数 | 7 |
| 电路 | SPST |
| 致动器类型 | Rocker |
| 系列 | 76 |
咨询QQ
热线电话