所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Ferrule Crimp |
| Standard Package | Bulk |
| Product Category | D-Sub Tools & Hardware |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Accessories |
| For Use With | HDP-20 Series |
| Packaging | Bulk |
| Factory Pack Quantity | 100 |
| RoHSELV Compliance | RoHS compliant, ELV compliant |
| Lead Free Solder Processes | Not relevant for lead free process |
| Ferrule Shape | Inner |
| Wire Diameter (mm (in)) | 11.94 [0.470] |
| Ferrule Diameter (mm (in)) | 15.11 [0.595] |
| Product Series | HDP-20 |
| Ferrule Material | Brass |
| Ferrule Type | Crimp |
| Ferrule Plating | Tin |
| Shell Size | 4 |
| Product Type | Ferrule |
| RoHSELV Compliance History | Always was RoHS compliant |
| Accessory Type | Ferrule, Inner |
| Number of Positions | 37 |
| For Use With/Related Products | D-Sub Connectors Series AMPLIMITE |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Body Material | Brass |
| Body Plating | Tin Over Copper |
| Product Length (mm) | 15.2 mm |
| Product Depth (mm) | 15.1 mm |
| 附件类型 | 套圈 |
| 线径 | 11.94 mm [ .47 in ] |
| 外壳尺寸 | 4 |
| 套圈电镀材料 | 锡 |
| 电缆外径 (in) | .48 – .53 |
| 封装数量 | 100 |
| 封装方法 | 袋 |
| 屏蔽 | 是 |
| 套圈材料 | 黄铜 |
| 套圈直径 | 17.399 mm [ .685 in ] |
| 产品类型 | 附件 |
| 套圈类型 | 压接 |
| 套圈形状 | 内部 |
咨询QQ
热线电话