所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Shield structure | Al-PET foil, tinned copper braid |
| Cable outside dimensions | Ø2.794mm |
| Wire type | coaxial cable |
| Package contents | 305m |
| Cable application | indoor, outdoor |
| Multiplicity | 305 |
| Gross weight | 0.01 kg |
| Wave impedance | 50Ω |
| Operating temperature | -40...75°C |
| Insulation colour | grey |
| Core structure | solid |
| Outer insulation material | PVC |
| Wire series | RG174 |
| Core diameter | 25AWG |
| Core type | Cu |
咨询QQ
热线电话