所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Case Style | Molded |
| Capacitance Value | 47 uF |
| Voltage | 6.3 Vdc |
| Tolerance | 10 % |
| Lead Pitch For Radial | 5.08 mm |
| Product Length | 7.3(Max) mm |
| Product Depth | 4.8(Max) mm |
| Maximum Operating Temperature | 125 °C |
| Minimum Operating Temperature | -55 °C |
| Operating Temperature | -55 to 125 °C |
| Standard Package | Ammo Pack |
| Unit Pack | 1000 |
| MOQ | 1000 |
咨询QQ
热线电话