所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Frequency Stability | ±30ppm |
| Frequency Tolerance | ±30ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Load Capacitance | 18pF |
| Operating Mode | Fundamental |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 50 Ohm |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Height | 0.053" (1.35mm) |
| Size / Dimension | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Frequency | 36MHz |
| Standard Package | 1,000 |
| Package / Case | 2-SMD |
| Type | MHz Crystal |
| Other Names | 887-1096-2 |
| rohs | Lead free by exemption / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 1000 |
| Dimensions | 3.2 mm W x 5 mm L x 1.2 mm H |
| Operating Temperature Range | - 10 C to + 70 C |
| Series | 7A |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Tolerance | 30 PPM |
| RoHS | RoHS Compliant |
| ESR | 50 Ohms |
| Operating Temperature Min | :-20°C |
| Operating Temperature Max | :70°C |
| Crystal Mounting Type | :SMD |
| Crystal Case Type | :5mm x 3.2mm |
| No. of Pins | :2 |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Weight (kg) | 0.0001 |
| Tariff No. | 85416000 |
咨询QQ
热线电话