所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | RoHS Compliant |
| Frequency | 36 MHz |
| Tolerance | 10 PPM |
| Frequency Stability | 10 PPM |
| Load Capacitance | 18 pF |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Package / Case | 5 mm x 3.2 mm |
| Operating Temperature Range | - 10 C to + 70 C |
| Dimensions | 3.2 mm W x 5 mm L x 1.2 mm H |
| Packaging | Reel |
| ESR | 50 Ohms |
| Series | 7A |
| Factory Pack Quantity | 1000 |
咨询QQ
热线电话