所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | RoHS Compliant |
| Frequency | 49.152 MHz |
| Tolerance | 30 PPM |
| Frequency Stability | +/- 30 PPM |
| Load Capacitance | 18 pF |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Package / Case | 5 mm x 3.2 mm |
| Operating Temperature Range | - 40 C to + 85 C |
| Dimensions | 3.2 mm W x 5 mm L x 1.2 mm H |
| Packaging | Bulk |
| Series | 7A |
| Frequency Tolerance | ±30ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Mode | Fundamental |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 50 Ohm |
| Height | 0.053" (1.35mm) |
| Size / Dimension | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Standard Package | 1,000 |
| Type | MHz Crystal |
| rohs | Lead free by exemption / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话