所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Maximum Resonant Frequency | 4200 Hz |
| Technology | Piezo |
| Frequency Range | 3000 to 4200 Hz |
| Tone Mode | External Drive |
| Type | Diaphragm |
| Termination Method | Wire Lead |
| Product Diameter | 20 mm |
| Product Height | 0.22 mm |
| Standard Package | Bulk |
| EU RoHS | Compliant |
| Product Diameter | 20 |
| Number of Terminals | 2 |
| Product Height | 0.22 |
| Packaging | Bulk |
| Maximum Resonant Frequency | 4200 |
| Frequency Range | 3000 to 4200 |
| Subcategory | Audio Indicator and Alerts |
| Lead Time | 42 Days |
| Capacitance @ Frequency | 20000pF @ 1kHz |
| Impedance | 500 Ohm |
| Frequency | 3.6kHz |
| Termination | None |
| Other Names | 490-7710 |
| Size | 0.79" Dia (20mm) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Diameter | 20 mm |
| Product | Piezoelectric Diaphragms |
| Product Category | Audio Indicators & Alerts |
| Dimensions | 0.22 mm H |
| Factory Pack Quantity | 3000 |
| Series | 7BB |
| Height | 0.22 mm |
| RoHS | RoHS Compliant |
| 端接 | None |
| 不同频率时的电容 | 20000pF @ 1kHz |
| 尺寸 | 0.79" Dia (20mm) |
| 频率 | 3.6kHz |
| 类型 | Standard |
| 阻抗 | 500 Ohm |
| Board Level Components | Y |
| 最高工作温度 | +40°C |
| 安装类型 | 表面贴装 |
| 高度 | 0.22mm |
| 电容值 | 20nF |
| 最低工作温度 | -10°C |
| 最大频率 | 3600Hz |
| 音调类型 | 隔膜 |
| 驱动类型 | 外部 |
| 直径 | 20mm |
| Mounting | DISC |
| Housing | NO y/n |
| Length/Diameter | 20 mm |
| Technics | PIEZO |
| Automotive | NO |
| Electronic | NO |
| Leadfree Defin | RoHS-conform |
咨询QQ
热线电话