所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Maximum Resonant Frequency | 6900 Hz |
| Technology | Piezo |
| Frequency Range | 5700 to 6900 Hz |
| Tone Mode | External Drive |
| Type | Diaphragm |
| Termination Method | Wire Lead |
| Product Diameter | 20 mm |
| Product Height | 0.42 mm |
| Standard Package | Bulk |
| EU RoHS | Compliant |
| Product Diameter | 20 |
| Number of Terminals | 2 |
| Product Height | 0.42 |
| Packaging | Bulk |
| Maximum Resonant Frequency | 6900 |
| Frequency Range | 5700 to 6900 |
| Matchcode | SIGM6,3KO |
| Series | 7BB |
| T(A)min | -20°C |
| Impedance | 300Ohm |
| Unit Pack | 1800 |
| Mounting | DISC |
| MOQ | 1800 |
| Length/Diameter | 20mm |
| Height | 0.4mm |
| Leadfree Defin. | RoHS-conform |
| Frequency | 6.3kHz |
| Technics | PIEZO |
| Standard Leadtime | 12 weeks |
| Automotive | NO |
| T(A)max | 70°C |
| Electronic | NO |
| Housing | NOy/n |
| Subcategory | Audio Indicator and Alerts |
| Lead Time | 42 Days |
| Capacitance @ Frequency | 10000pF @ 1kHz |
| Termination | None |
| Other Names | 490-7711 |
| Size | 0.79" Dia (20mm) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Capacitance | 10 ± 30%nF |
| Diameter | 20mm |
| Dimensions | 20 x 0.42mm |
| Drive Type | External |
| Maximum Frequency | 6900Hz |
| Minimum Frequency | 5700Hz |
| Tone Type | Diaphragm |
| Product | Piezoelectric Diaphragms |
| Product Category | Audio Indicators & Alerts |
| Factory Pack Quantity | 1800 |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Transducer Function | :Diaphragm |
| Resonant Frequency | :6.3kHz |
| External Diameter | :20mm |
| SVHC | :Lead titanium zirconium oxide (20-Jun-2013) |
| Capacitance Max | :13nF |
| Weight (kg) | 0.00001 |
| Tariff No. | 85318095 |
咨询QQ
热线电话