所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Maximum Resonant Frequency | 6900 Hz |
| Technology | Piezo |
| Frequency Range | 5700 to 6900 Hz |
| Tone Mode | Self Drive |
| Type | Diaphragm |
| Termination Method | Wire Lead |
| Product Diameter | 20 mm |
| Product Height | 0.42 mm |
| Standard Package | Bulk |
| Product Category | Audio Indicators & Alerts |
| RoHS | RoHS Compliant By Exemption |
| Product | Piezoelectric |
| Frequency | 6.3 kHz +/- 0.6 kHz |
| Mounting | Flush |
| Packaging | Bulk |
| Factory Pack Quantity | 1800 |
| EU RoHS | Compliant |
| Product Diameter | 20 |
| Number of Terminals | 2 |
| Product Height | 0.42 |
| Maximum Resonant Frequency | 6900 |
| Frequency Range | 5700 to 6900 |
| Subcategory | Audio Indicator and Alerts |
| Lead Time | 42 Days |
| Capacitance @ Frequency | 8500pF @ 1kHz |
| Impedance | 500 Ohm |
| Termination | Wire Leads |
| Size | 0.79" Dia (20mm) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Series | MEMBRANE |
| T(A)min | -20 °C |
| Automotive | NO |
| Housing | NO y/n |
| Length/Diameter | 20 mm |
| Height | 0.42 mm |
| Technics | PIEZO |
| T(A)max | 70 °C |
| Electronic | NO |
| Leadfree Defin | RoHS-conform |
咨询QQ
热线电话