所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Audio Indicators & Alerts |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Piezoelectric Diaphragms |
| Frequency | 2.8 kHz +/- 0.5 kHz |
| Termination Style | Through Hole |
| Diameter | 35 mm |
| Mounting | Flush |
| Dimensions | 0.3 mm H |
| Height | 0.3 mm |
| Packaging | Bulk |
| Matchcode | SIGM2,8KO |
| Type | BUZZER |
| Series | 7BB |
| T(A)min | -20°C |
| Impedance | 200Ohm |
| Unit Pack | 400 |
| MOQ | 400 |
| Length/Diameter | 35mm |
| Leadfree Defin. | RoHS-conform |
| Technics | PIEZO |
| Standard Leadtime | 12 weeks |
| Automotive | NO |
| T(A)max | 70°C |
| Pin/Wire length | 50mm |
| Electronic | NO |
| Housing | NOy/n |
咨询QQ
热线电话