所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Frequency Stability | 2 PPM |
| Product | TCXO |
| Dimensions | 2 mm W x 2.5 mm L x 0.8 mm H |
| Load Capacitance | 10 pF |
| Series | 7L |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Output Format | Sinewave |
| Packaging | Reel |
| Frequency | 40 MHz |
| Supply Voltage - Max | 3.3 V |
| Supply Voltage | 1.8 V to 3.3 V |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | 2.5 mm x 2 mm |
| Supply Voltage - Min | 1.8 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Output Waveform | :Clipped Sine Wave |
| Supply Voltage Min | :1.8V |
| Supply Voltage Max | :3.3V |
| Frequency Tolerance | :± 2.5ppm |
| Oscillator Mounting | :SMD |
| Operating Temperature Min | :-30°C |
| Weight (kg) | 0 |
| Tariff No. | 85416000 |
咨询QQ
热线电话