所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Contact Configuration | :SPST |
| Switch Operation | :Off-None-On |
| Contact Current Max | :15A |
| Contact Voltage AC Nom | :125V |
| Contact Voltage DC Nom | :28V |
| Switch Mounting | :Panel |
| Actuator / Cap Color | :Black |
| Weight (kg) | 0 |
| Tariff No. | 85365080 |
咨询QQ
热线电话