所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Neozed |
| Current Rating | 80 A |
| Acting | Fast |
| Standard Package | Bulk |
| RoHS | No |
| Product Type | BS88 British Standard Fuse |
| Body Style | Round Body Fuses |
| Voltage Rating AC | 500 V |
| Mounting Style | Holder |
| Termination Style | Cartridge |
| Fuse Type | Fast Blow |
| Dimensions | 57 mm L x 33.5 mm D |
| Series | D |
| Case Diameter | 33.5 mm |
| Case Length | 57 mm |
| Product | Specialty Fuses |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Unit Weight | 4 oz |
咨询QQ
热线电话