integrated device technology (idt)
所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 32VFQFPN EP |
| Type | PLL Clock Multiplier |
| Family | 810252-03 |
| Number of Elements per Chip | 2 |
| Output Frequency Range | 25 to 156.25 MHz |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Minimum Input Frequency | 0.008 MHz |
| Maximum Input Frequency | 155.52 MHz |
| Standard Package | Bulk |
| Part # Aliases | ICS810252BKI-03LF |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话