所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Wirewound |
| Resistance Value | 220 Ohm |
| Tolerance | 5 % |
| Power Rating | 16 W |
| Product Height | 11 mm |
| Product Length | 36.5 mm |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Packaging | Bulk |
| Resistance (Ohms) | 220 |
| Lead Style | Solder Lugs |
| Mounting Feature | Flanges |
| Temperature Coefficient | ±30ppm/°C |
| Height | 0.433" (11.00mm) |
| Size / Dimension | 0.827" L x 0.827" W (21.00mm x 21.00mm) |
| Coating, Housing Type | Aluminum |
| Power (Watts) | 16W |
| Composition | Wirewound |
| Package/Case | Axial, Box |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Standard Pack: | 200 |
| Power without heatsink | 8W |
| Leads | for soldering |
| Body dimensions | 21 x 21 x 11mm |
| Dimensions | see |
| Power | 16W |
| Mounting | screwed |
| Resistor type | wire-wound with heatsink |
| Resistance | 220Ω |
| Temperature coefficient | 30ppm/°C |
| Gross weight | 6.87 g |
| Multiplicity | 1 |
| Mounting holes pitch | 15.9 x 14.3mm |
| spg | 200 |
| Collective package [pcs] | 200 |
| Max operating voltage | 265V |
| 系列 | HS, CGS |
| 容差 | ±5% |
| 引线型 | Solder Lugs |
| 安装特性 | Flanges |
| 高度 | 0.433" (11.00mm) |
| 温度系数 | ±30ppm/°C |
| 电阻 (Ω) | 220 |
| 成分 | Wirewound |
| 涂层,外壳类型 | Aluminum |
| 功率 (W) | 16W |
咨询QQ
热线电话