所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Wirewound |
| Resistance Value | 220 mOhm |
| Tolerance | 5 % |
| Power Rating | 25 W |
| Product Height | 15 mm |
| Product Length | 51.8 mm |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Packaging | Bulk |
| Resistance (Ohms) | 0.22 |
| Lead Style | Solder Lugs |
| Mounting Feature | Flanges |
| Temperature Coefficient | ±50ppm/°C |
| Height | 0.591" (15.00mm) |
| Size / Dimension | 1.142" L x 1.102" W (29.00mm x 28.00mm) |
| Coating, Housing Type | Aluminum |
| Power (Watts) | 25W |
| Composition | Wirewound |
| Package/Case | Axial, Box |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Standard Pack: | 100 |
| Power without heatsink | 12.5W |
| Leads | for soldering |
| Body dimensions | 29 x 28 x 15mm |
| Dimensions | see |
| Power | 25W |
| Mounting | screwed |
| Resistor type | wire-wound with heatsink |
| Resistance | 220mΩ |
| Temperature coefficient | 50ppm/°C |
| Gross weight | 0.01 kg |
| Multiplicity | 1 |
| Mounting holes pitch | 19.8 x 18.3mm |
| spg | 100 |
| Collective package [pcs] | 100 |
| Max operating voltage | 550V |
咨询QQ
热线电话