所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Wirewound |
| Resistance Value | 10 mOhm |
| Tolerance | 5 % |
| Power Rating | 50 W |
| Product Height | 17 mm |
| Product Length | 72.5 mm |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Packaging | Bulk |
| Resistance (Ohms) | 0.01 |
| Lead Style | Solder Lugs |
| Mounting Feature | Flanges |
| Temperature Coefficient | ±50ppm/°C |
| Height | 0.669" (17.00mm) |
| Size / Dimension | 2.008" L x 1.181" W (51.00mm x 30.00mm) |
| Coating, Housing Type | Aluminum |
| Power (Watts) | 50W |
| Composition | Wirewound |
| Package/Case | Axial, Box |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话