所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Keyboard |
| Number of Keys | 1 Key |
| Connection Type | Cable |
| Maximum Contact Resistance | 0.025 Ohm |
| Operating Force | 2.16 N |
| Housing Material | Acrylonitrile Butadiene Styrene Plastic |
| Product Height | 19.05 mm |
| Product Length | 17.35 mm |
| Standard Package | Bulk |
| Maximum AC Voltage Rating | 5 |
| Product Length | 17.35 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 80 |
| Maximum DC Voltage Rating | 5 |
| Product Depth | 17.35 |
| Total Travel | 3.3 |
| Maximum Current Rating | 100@5VDC |
| Product Height | 19.05 |
| Case Colour | Gray |
| Operating Force | 2.16 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Maximum Contact Resistance | 0.025 |
| Key Colour | Gray |
| Layout | 1 Button |
| Subcategory | Keypads and Keyboards |
| Series | 82 |
| Lead Time | 56 Days |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Keypad Array | :1 x 1 |
| Contact Voltage DC Nom | :5V |
| Contact Current Max | :100mA |
| Keypad Output | :- |
| Panel Cutout Width | :17.35mm |
| Panel Cutout Height | :17.35mm |
| No. of Keys | :1 |
| Weight (kg) | 0.004 |
| Tariff No. | 85365005 |
咨询QQ
热线电话