所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Length | 80 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 70 |
| Fan Rotation | Clockwise |
| Product Depth | 80 |
| Bearings | Ball |
| Noise Level | 71 |
| Voltage Rating | 48 |
| Operating Input Voltage Range | 20 to 58 |
| Housing Material | Polybutylene Terephthalate |
| Power Rating | 36 |
| Maximum Airflow | 131 |
| Mounting | Flange Mount |
| Termination | Leads |
| Minimum Operating Temperature | -20 |
| Product Height | 38.15 |
| Frame Dimensions (mm) | 80 mm x 38 mm x 80 mm |
| Product | Fans |
| Product Category | Fans |
| Series | 8200J |
| Termination Style | Wire Leads |
| Bearing Type | Ball |
| Current Type | DC |
| Noise | 71 dBa |
| Supply Voltage | 48 V |
| Airflow | 131 CFM |
| RoHS | RoHS Compliant |
| AirFlow | 131CFM |
| BearingType | Ball |
| Brand/Series | 8200JSeries |
| Configuration | Square |
| Dimensions | 3.2x3.2x1.5(80x80x38)In.(mm) |
| Dimensions,Inches | 3.2x3.2x1.5In. |
| Dimensions,mm | 80x80x38mm |
| Direction | ExhaustoverStruts |
| FanType | DC |
| Material | Plastic |
| NoiseLevel | 71dBA |
| Power,Rating | 36W |
| PrimaryType | Fans |
| Rotation | CW |
| Size | 3.2x1.5(80x38)In.(mm) |
| Size,Fan | 3.2x1.5(80x38)In.(mm) |
| Temperature,Operating,Maximum | 70°C |
| Temperature,Operating,Minimum | -20°C |
| Type | Square |
| Voltage,Rating | 48VDC |
| Weight | 0.35Lbs. |
| rohs | RoHS Compliant Part |
| Volumetric flow rate max | 222 |
| Bearing | Ball bearing |
| Revolution speed | 14000 rpm |
| Max noise | 71 |
| Connecting cable | 310 |
| Rated voltage | 48 |
| Colour | black |
| Power consumption | 36 W |
| Voltage | 20...58 VDC |
| Temperature range | -20...+70 °C |
咨询QQ
热线电话