所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.006" (0.15mm) |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.157" (3.99mm) |
| Wire Gauge | 10 AWG |
| Cable Type | Hook Up |
| Conductor Strand | 665/38 |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Jacket (Insulation) Material | Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE) |
| Length | 2000' (609.76m) |
| Voltage | 600V |
| Standard Package | 2,000 |
| Operating Temperature | -65°C ~ 200°C |
| Jacket Color | Black |
| Standard Pack: | 1 |
| Strand Size (AWG) | 38 |
| 电线颜色 | 黑色 |
| Number of Strands | 665 |
| Wire Class | Equipment |
| Conductor Stranding | High Strand Count Conductor |
| 绝缘材料 | 辐照交联改型柔性 ETFE |
| 导体直径 (in) | .14 |
| 电缆种类 | 初级 |
| Insulation Thickness (in) | .006 |
| 墙面类型 | 单一 |
| 额定电压 (V) | 600 |
| 产品分类 | 导线 - Spec 80 (FlexLine) |
| 导体材料 | 镀锡铜, 镀锡铜 |
| 电线尺寸 (mm²) | 5.26 |
| 电线尺寸 (AWG) | 10 |
| 导体数量 | 1 |
| 产品类型 | 导线 |
| 线径 (in) | .157 |
| 总体外径 (in) | .157 |
| 电缆类型 | Spec 80 |
咨询QQ
热线电话