所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.006" (0.15mm) |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.157" (3.99mm) |
| Wire Gauge | 10 AWG |
| Cable Type | Hook Up |
| Conductor Strand | 665/38 |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Jacket (Insulation) Material | Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE) |
| Length | 2000' (609.76m) |
| Voltage | 600V |
| Standard Package | 2,000 |
| Operating Temperature | -65°C ~ 200°C |
| Jacket Color | Green |
| Standard Pack: | 1 |
咨询QQ
热线电话