所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 256BGA |
| Maximum Data Rate | 2.048 Mbps |
| Number of Transceivers | 8 |
| Standard Framing Format | E1|J1|T1 |
| Minimum Single Supply Voltage | 1.68 V |
| Maximum Single Supply Voltage | 1.98 V |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Packaging | Reel |
| Part # Aliases | IDT82P2288BBG8 |
| RoHS | RoHS Compliant |
| 类型 | Transceiver |
| 协议 | IEEE 1149.1 |
| 操作温度 | -40°C ~ 85°C |
| 电压 - 电源 | 3 V ~ 3.6 V |
| 数据速率 | 2.048Mbps |
| Operating Supply Voltage | 1.8 V, 3.3 V |
| Factory Pack Quantity | 1000 |
| Product | Transceivers |
| Series | 82P2288 |
| Brand | IDT |
| Package / Case | PBGA-256 |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Type | T1/E1/J1 Long Haul/Short Haul Transceiver |
| Supply Voltage - Max | 1.98 V, 3.6 V |
| Interface Type | Parallel, Serial, JTAG, SPI |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Data Rate | 2.048 Mb/s |
| Supply Voltage - Min | 1.68 V, 3 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
咨询QQ
热线电话