所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 80TQFP |
| Number of Transceivers | 1 |
| Standard Framing Format | E1|J1|T1 |
| Minimum Single Supply Voltage | 3.13 V |
| Maximum Single Supply Voltage | 3.47 V |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Part # Aliases | IDT82V2082PFG |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Factory Pack Quantity | 45 |
| Product | LIU - Line Interface Units |
| Operating Supply Current | 130 mA |
| Series | 82V2082 |
| Brand | IDT |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Height | 1.4 mm |
| Packaging | Tray |
| Width | 14 mm |
| Length | 14 mm |
| Type | E1/T1/J1 Long Haul/Short Haul LIU |
| Number of Channels | 2 Channel |
| Interface Type | JTAG, Serial |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | TQFP-80 |
| Supply Voltage - Max | 3.47 V |
| Supply Voltage - Min | 3.13 V |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
咨询QQ
热线电话