所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 80TQFP |
| Number of Transceivers | 1 |
| Standard Framing Format | E1|J1|T1 |
| Minimum Single Supply Voltage | 3.13 V |
| Maximum Single Supply Voltage | 3.47 V |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Packaging | Reel |
| Part # Aliases | IDT82V2082PFG8 |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Factory Pack Quantity | 750 |
| Product | LIU - Line Interface Units |
| Brand | IDT |
| Supply Voltage - Max | 3.47 V |
| Number of Channels | 2 Channel |
| Supply Voltage - Min | 3.13 V |
| Type | E1/T1/J1 Long Haul/Short Haul LIU |
咨询QQ
热线电话