所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 8SOIC |
| Translation | HCSL/LVDS/LVHSTL/LVPECL/SSTL to LVCMOS/LVTTL |
| Logic Function | Translator |
| Operating Supply Voltage | 2.5|3.3 V |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Packaging | Reel |
| Part # Aliases | ICS83021AMILFT |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 3000 |
| Series | 83021I |
| Brand | IDT |
| Height | 1.5 mm |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Width | 3.9 mm |
| Length | 4.9 mm |
| Package / Case | SOIC-8 |
咨询QQ
热线电话