所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 8SOIC N |
| Translation | HCSL/LVDS/LVHSTL/LVPECL/SSTL to LVCMOS |
| Logic Function | Translator |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Type | LVCMOS Translator/Buffer |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Propagation Delay Time | 2.1 ns |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | SOIC-8 |
| Supply Voltage - Max | 3 V |
| Supply Voltage - Min | 3.6 V |
| Supply Current | 20 mA |
| Part # Aliases | ICS83023AMILF |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Operating Supply Current | 20 mA |
| Factory Pack Quantity | 97 |
| Series | 83023I |
| Brand | IDT |
| Packaging | Tube |
咨询QQ
热线电话