所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Length | 80 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 70 |
| Fan Rotation | Counter Clockwise |
| Product Depth | 80 |
| Bearings | Sintec |
| Noise Level | 26 |
| Voltage Rating | 12 |
| Operating Input Voltage Range | 8 to 15 |
| Housing Material | Polybutylene Terephthalate Polymer |
| Power Rating | 1.3 |
| Maximum Airflow | 34 |
| Mounting | Flange Mount |
| Termination | Leads |
| Product Height | 25.4 |
| Subcategory | Blowers and Fans |
| Lead Time | 365 Days |
| Material - Blade | Polyamide (PA), Fiberglass Reinforced |
| Noise | 26 dB(A) |
| Voltage - Rated | 12VDC |
| Standard Package | 1 |
| Material - Frame | Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced |
| Bearing Type | Sintec |
| Size / Dimension | Square - 80mm L x 80mm H x 25.4mm W |
| Weight | 0.31 lb (140.61g) |
| Air Flow | 34.0 CFM (0.963m³/min) |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Voltage Range | 8 ~ 15VDC |
| Power (Watts) | 1.30W |
| rohs | Vendor undefined / Vendor undefined |
咨询QQ
热线电话