所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Subcategory | Blowers and Fans |
| Lead Time | 112 Days |
| Material - Blade | Polyamide (PA), Fiberglass Reinforced |
| Noise | 13 dB(A) |
| Voltage - Rated | 12VDC |
| Standard Package | 25 |
| Material - Frame | Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced |
| Bearing Type | Sintec |
| Size / Dimension | Square - 80mm L x 80mm H x 25.4mm W |
| Weight | 0.31 lb (140.61g) |
| Air Flow | 21.0 CFM (0.595m³/min) |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Voltage Range | 8 ~ 14VDC |
| Termination | 2 Wire Leads |
| Power (Watts) | 1.40W |
| rohs | Vendor undefined / Vendor undefined |
咨询QQ
热线电话