所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Frame Dimensions (mm) | 80 mm x 25 mm x 80 mm |
| Airflow | 26.5 CFM |
| Series | 8400N |
| Unit Weight | 3.360000 oz |
| Housing Material | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Current Type | DC |
| Product Category | Blowers |
| Supply Voltage | 12 V |
| Power Rating | 900 mW |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Material - Blade | Polyamide (PA), Fiberglass Reinforced |
| Noise | 19 dB(A) |
| Voltage - Rated | 12VDC |
| Standard Package | 25 |
| Material - Frame | Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced |
| Bearing Type | Sintec |
| Size / Dimension | Square - 80mm L x 80mm H x 25.4mm W |
| Weight | 0.209 lb (94.8g) |
| Operating Temperature | -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) |
| Air Flow | 26.5 CFM (0.750m³/min) |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Life Expectancy | 80000 hrs @ 40°C |
| Voltage Range | 8 ~ 15VDC |
| Termination | 2 Wire Leads |
| Power (Watts) | 0.90W |
| RPM | 2050 RPM |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话