所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Subcategory | Blowers and Fans |
| Lead Time | 112 Days |
| Material - Blade | Polyamide (PA), Fiberglass Reinforced |
| Noise | 19 dB(A) |
| Voltage - Rated | 12VDC |
| Standard Package | 25 |
| Material - Frame | Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced |
| Bearing Type | Sintec |
| Size / Dimension | Square - 80mm L x 80mm H x 25.4mm W |
| Weight | 0.209 lb (94.8g) |
| Operating Temperature | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Air Flow | 26.5 CFM (0.750m³/min) |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Life Expectancy | 80000 hrs @ 40°C |
| Voltage Range | 8 ~ 14VDC |
| Termination | 2 Wire Leads |
| Power (Watts) | 1.50W |
| RPM | 2050 RPM |
| rohs | Vendor undefined / Vendor undefined |
| Product | Fans |
| Product Category | Fans |
| Series | 8400N |
| Current Type | DC |
| RoHS | No |
| Frame Dimensions | :80mm x 80mm x 25mm |
| Supply Voltage | :12VDC |
| Flow Rate - Imperial | :26.5cu.ft/min |
| Flow Rate - Metric | :45m³/h |
| Noise Rating | :19dBA |
| Power Connection Type | :Wire Leaded |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Approval Bodies | :VDE |
| External Depth | :25mm |
| External Height | :80mm |
| External Width | :80mm |
| Lead Length | :310mm |
| Operating Lifetime | :27500h |
| Operating Temperature Max | :65°C |
| Operating Temperature Min | :-20°C |
| Panel Cutout Diameter | :77mm |
| Power Consumption | :1.5W |
| Resistance @ Tripping Temp | :30ohm |
| Supply Voltage DC Max | :14V |
| Supply Voltage DC Min | :8V |
| Tripping Temperature | :50°C |
| Type | :Slim,80mm |
| Weight (kg) | 0.11 |
| Tariff No. | 84145920 |
咨询QQ
热线电话