所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Subcategory | Blowers and Fans |
| Lead Time | 112 Days |
| Material - Blade | Polyamide (PA), Fiberglass Reinforced |
| Noise | 26 dB(A) |
| Voltage - Rated | 12VDC |
| Standard Package | 25 |
| Material - Frame | Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced |
| Bearing Type | Sintec |
| Size / Dimension | Square - 80mm L x 80mm H x 25.4mm W |
| Weight | 0.209 lb (94.8g) |
| Operating Temperature | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Air Flow | 34.1 CFM (0.966m³/min) |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Life Expectancy | 80000 hrs @ 40°C |
| Voltage Range | 8 ~ 14VDC |
| Termination | 2 Wire Leads |
| Power (Watts) | 2.00W |
| RPM | 2600 RPM |
| rohs | Vendor undefined / Vendor undefined |
| Product | Fans |
| Product Category | Fans |
| Series | 8400N |
| Current Type | DC |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Volumetric flow rate max | 58 |
| Bearing | Sleeve bearing |
| Revolution speed | 1600 rpm |
| Max noise | 26 |
| Connecting cable | 310 |
| Rated voltage | 12 |
| Power consumption | 2.0 W |
| Voltage | 12 VDC |
| Temperature range | -20...+70 °C |
| Dimensions | 80 x 80 x 25 |
咨询QQ
热线电话