所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Solid State Relays - Industrial Mount |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Control Voltage Range | 4 VDC to 32 VDC |
| Load Voltage Rating | 24 VAC to 280 VAC |
| Load Current Rating | 75 A |
| Product Type | Industrial Mount |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Part # Aliases | GN84134030 |
| Relay Type | Relay |
| Mounting Type | Chassis Mount or Panel Mount |
| Load Current | 75A |
| Voltage - Load | 24 ~ 280 V |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Output Type | AC, Zero Cross |
| Packaging | Bulk |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) |
| Standard Package | 20 |
| Voltage - Input | 3 ~ 32VDC |
| Package/Case | Hockey Puck |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| SubCategory | Solid State Relay |
| Switching | Zero Voltage |
| Mounting | Base Mount |
| Control Voltage | 3-32 VDC |
| MainCategory | Relays |
| Output Configuration | 1A NO |
| Load Voltage | 24-280 VAC |
咨询QQ
热线电话