所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Length | 80 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 70 |
| Fan Rotation | Counter Clockwise |
| Product Depth | 80 |
| Bearings | Ball |
| Nominal Speed | 3600 |
| Noise Level | 37 |
| Voltage Rating | 24 |
| Operating Input Voltage Range | 18 to 26 |
| Housing Material | Polybutylene Terephthalate |
| Power Rating | 2.4 |
| Maximum Airflow | 46.5 |
| Mounting | Flange Mount |
| Termination | Leads |
| Minimum Operating Temperature | -20 |
| Product Height | 25.4 |
| Subcategory | Blowers and Fans |
| Lead Time | 112 Days |
| Material - Blade | Polyamide (PA), Fiberglass Reinforced |
| Noise | 37 dB(A) |
| Voltage - Rated | 24VDC |
| Standard Package | 1 |
| Material - Frame | Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced |
| Bearing Type | Ball |
| Size / Dimension | Square - 80mm L x 80mm H x 25.4mm W |
| Weight | 0.21 lb (95.25g) |
| Operating Temperature | -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C) |
| Air Flow | 46.5 CFM (1.32m³/min) |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Life Expectancy | 70000 hrs @ 40°C |
| Voltage Range | 18 ~ 26VDC |
| Power (Watts) | 2.40W |
| RPM | 3600 RPM |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Frame Dimensions (mm) | 80 mm x 25 mm x 80 mm |
| Product | Fans |
| Product Category | Fans |
| Series | 8400N |
| Termination Style | Wire Leads |
| Current Type | DC |
| Supply Voltage | 24 V |
| Airflow | 46.5 CFM |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Frame Dimensions | :80mm x 80mm x 25mm |
| Flow Rate - Imperial | :46.5cu.ft/min |
| Flow Rate - Metric | :79m³/h |
| Noise Rating | :37dBA |
| Power Connection Type | :Wire Leaded |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| External Depth | :25mm |
| External Height | :80mm |
| External Width | :80mm |
| Power Consumption | :2.4W |
| Weight (kg) | 0.095 |
| Tariff No. | 84145920 |
| AirFlow | 46.5CFM |
| BearingType | Ball |
| Brand/Series | 8400NSeries |
| Configuration | Square |
| Dimensions | 3.2x3.2x1(80x80x25)In.(mm) |
| Dimensions,Inches | 3.2x3.2x1In. |
| Dimensions,mm | 80x80x25mm |
| Direction | ExhaustoverStruts |
| FanType | DC |
| Material | Plastic |
| NoiseLevel | 37dBA |
| PowerRating | 2.4W |
| Power,Rating | 2.4W |
| PrimaryType | Fans |
| Rotation | CW |
| Size | 3.2x1(80x25)In.(mm) |
| Size,Fan | 3.2x1(80x25)In.(mm) |
| Speed | 2600RPM |
| Temperature,Operating,Maximum | 70°C |
| Temperature,Operating,Minimum | -20°C |
| Type | Square |
| Voltage,Rating | 24VDC |
咨询QQ
热线电话