所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Frame Dimensions (mm) | 80 mm x 80 mm x 25 mm |
| Product | Fans |
| Noise | 37 dBA |
| Termination Style | Wire Leads |
| Bearing Type | Ball |
| Housing Material | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Current Type | DC |
| Supply Voltage | 24 V |
| Power Rating | 2.4 W |
| Type | Brushless Axial Fans |
咨询QQ
热线电话