所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| RoHS | RoHS Compliant |
| Number of Conductors | 7 |
| Wire Gauge - AWG | 20 |
| Stranding | 26 x 34 |
| Shielding | Shielded |
| Length | 100 ft |
| Voltage Rating | 600 V |
| Jacket Material | Ethylene Propylene Diene Monomer Rubber (EPDM) |
| Insulation Material | Ethylene Propylene Diene Monomer Rubber (EPDM) |
| Type | Audio, Control and Instrumentation |
| Conductor Material | Tinned Copper |
| Jacket Color | Black |
| Outside Diameter | 0.355 in |
| Series | 8427 |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Unit Weight | 10 lbs |
咨询QQ
热线电话