integrated device technology (idt)
所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 8TSSOP |
| Type | PLL Clock Generator |
| Family | 844251-14 |
| Number of Elements per Chip | 1 |
| Output Frequency Range | 145 to 750 MHz |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Operating Supply Voltage | 2.5 V |
| Minimum Input Frequency | 23.2 MHz |
| Maximum Input Frequency | 30 MHz |
| Standard Package | Bulk |
| Part # Aliases | ICS844251BGI-14LF |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Ratio - Input:Output | 1:1 |
| Input | Crystal |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Differential - Input:Output | No/Yes |
| Package / Case | 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Packaging | Tube |
| Frequency - Max | 750MHz |
| Voltage - Supply | 2.375 V ~ 3.465 V |
| Output | LVDS |
| PLL | Yes |
| Number of Circuits | 1 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话