所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 8TSSOP |
| Type | PLL Clock Generator |
| Family | 844251-14 |
| Number of Elements per Chip | 1 |
| Output Frequency Range | 116 to 750 MHz |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Operating Supply Voltage | 2.5|3.3 V |
| Minimum Input Frequency | 23.2 MHz |
| Maximum Input Frequency | 30 MHz |
| Standard Package | Tape & Reel |
咨询QQ
热线电话