integrated device technology (idt)
所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 8TSSOP |
| Type | PLL Clock Generator |
| Family | 844251-15 |
| Number of Elements per Chip | 1 |
| Output Frequency Range | 116 to 750 MHz |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Operating Supply Voltage | 2.5 V |
| Minimum Input Frequency | 23.2 MHz |
| Maximum Input Frequency | 30 MHz |
| Standard Package | Bulk |
| Part # Aliases | ICS844251BGI-15LF |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 96 |
| Series | 844251I-15 |
| Brand | IDT |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Height | 1 mm |
| Packaging | Tube |
| Width | 4.4 mm |
| Length | 3.1 mm |
| Package / Case | TSSOP-8 |
咨询QQ
热线电话