所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Standoffs & Spacers |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Type | Standoffs |
| Length | 9.5 mm |
| Thread Size | 8-32 |
| Material | Nylon |
| Subcategory | Standoffs |
| Lead Time | 56 Days |
| Length - Overall | 0.375" (9.53mm) 3/8" |
| Thread/Screw/Hole Size | 8-32 Thread |
| Color | Natural |
| Between Board Height | 0.375" (9.53mm) 3/8" |
| Gender | Female, Female |
| Standard Package | 10 |
| Diameter - Outside | 0.250" (6.35mm) 1/4" Hex |
| Other Names | 8442BK |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| rohs | Request inventory verification |
咨询QQ
热线电话