所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Series | * |
| Standard Package | 1 |
| Ratio - Input:Output | 2:2 |
| Input | LVCMOS, LVTTL, Crystal |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Differential - Input:Output | No/Yes |
| Supplier Device Package | 32-LQFP (7x7) |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Packaging | Tray |
| Frequency - Max | 700MHz |
| Type | * |
| Voltage - Supply | 3.135 V ~ 3.465 V |
| Package / Case | 32-LQFP |
| Output | LVDS |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| PLL | Yes with Bypass |
| Number of Circuits | 1 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 250 |
| Brand | IDT |
| Height | 1.4 mm |
| Width | 7 mm |
| Length | 7 mm |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话