所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Application | Industrial |
| Features | Corrosion Resistant |
| Fixing Centres | 80 x 60mm |
| Fixing Centres Length | 80mm |
| Fixing Centres Width | 60mm |
| Fixing Hole Size | 9mm |
| Fixing Plate Dimensions | 105 x 85mm |
| Fixing Plate Length | 105mm |
| Fixing Plate Width | 85mm |
| Hub Bearing Type | Ball Bearing |
| Hub Material | PA |
| Load Capacity | 250kg |
| Number of Fixing Holes | 4 |
| Overall Height | 155mm |
| Rotation | Swivel |
| Tyre Material | PA |
| Weight Class | Heavy Duty |
| Wheel Diameter | 125mm |
| Wheel Width | 40mm |
| 车轮直径 | 125mm |
| 固定板长度 | 105mm |
| 固定板尺寸 | 105 x 85mm |
| 轮毂材料 | 聚酰胺 |
| 负载能力 | 250kg |
| 轮胎材料 | 聚酰胺 |
| 固定孔数目 | 4 |
| 固定中心(长) | 80mm |
| 特性 | 耐腐蚀 |
| 旋转 | 旋转 |
| 重量等级 | 重型 |
| 固定中心(宽) | 60mm |
| 轮毂轴承类型 | 球轴承 |
| 固定中心 | 80 x 60mm |
| 应用 | 工业 |
| 总体高度 | 155mm |
| 车轮宽度 | 40mm |
| 固定板宽 | 85mm |
| 固定孔尺寸 | 9mm |
咨询QQ
热线电话