所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 28CDIP |
| Number of Channels per Chip | 1 |
| Maximum Data Rate | 1 MBd |
| Transmitter and Receiver FIFO Counter | No |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Minimum Single Supply Voltage | 4.5 V |
| Maximum Supply Current | 4 mA |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Unit Pack | 13 |
| MOQ | 26 |
| 电压 - 电源 | 4.5 V ~ 5.5 V |
| 通道数 | 1, UART |
咨询QQ
热线电话