所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product | Anti-Static Containers |
| Type | Single Card |
| Color | Black |
| Size | 10 in x 8 in x 1.25 in |
| Description/Function | Static shielding single card carriers |
| Part # Aliases | 05400718297 98079811323 |
| Life | New At Mouser |
| Features | Conductive, Dissipative Foam Insert, Hinged Lid |
| Material | Resin |
| Dimensions - Overall | 10.00" L x 8.00" W x 1.25" H (254.0mm x 203.2mm x 31.8mm) |
| Standard Package | 10 |
| Usage | Storage, Transport |
| rohs | Not applicable / Not applicable |
| Unit Weight | 11.550 lbs |
| Depth | 1.25In. |
| Length | 10In. |
| Shape | RectangularwithRoundedEnds |
| UsedFor | Static-safestorageandTransportating |
| Width | 8In. |
咨询QQ
热线电话