所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 8SOIC N |
| Translation | LVCMOS/LVTTL to HSTL |
| Logic Function | Translator |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Part # Aliases | ICS85222AM-02LF |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 97 |
| Minimum Operating Temperature | 0 C |
| Operating Supply Current | 50 mA |
| Series | 85222-02 |
| Brand | IDT |
| Package / Case | SOIC-8 |
| Logic Type | CMOS |
| Packaging | Tube |
| Output Type | HSTL |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Supply Voltage - Max | 3.465 V |
| Input Type | LVCMOS, LVTTL |
| Number of Channels | 2 Channel |
| Propagation Delay Time | 1.25 ns |
| Supply Voltage - Min | 3.135 V |
| Maximum Operating Temperature | + 70 C |
| Type | LVCMOS/LVTTL to Differential HSTL |
咨询QQ
热线电话