IDT, Integrated Device Technology Inc
所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Ratio - Input:Output | 1:2 |
| Input | LVCMOS, LVTTL |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Differential - Input:Output | No/Yes |
| Standard Package | 2,500 |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Frequency - Max | 350MHz |
| Type | Fanout Buffer (Distribution), Translator |
| Voltage - Supply | 3.135 V ~ 3.465 V |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output | HSTL |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits | 1 |
| Factory Pack Quantity | 2500 |
| Brand | IDT |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Series | 85222AMI-02LF |
咨询QQ
热线电话