所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Knobs & Dials |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Material | Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS) |
| Design | Round |
| Shaft Size | 0.25 in |
| Diameter | 0.7 in |
| Color | Black |
| Indicator Style | Line |
| Type | Knob, Instrumentation |
| Subcategory | Misc Products |
| Lead Time | 56 Days |
| Style | Cylindrical |
| Features | M3 Set Screw |
| Indicator | Line on Top |
| Height | 0.780" (19.80mm) |
| Standard Package | 1 |
| Other Names | 8555K |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话